Малтекс

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Екстракт од јачменов слад – Maltex (460гр.)
Претставува природен производ добиен со екстракција на целото - интегрално јачменово зрно. По кон..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Екстракт од јачменов слад – Maltex (920гр.)
Претставува природен производ добиен со екстракција на целото - интегрално јачменово зрно. По кон..
191 ден.
без ДДВ: 182 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS