Нерафинирани шеќери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Turbinado нерафиниран кафеав шеќер од шеќерна трска (450гр.)
Turbinado нерафинираниот кафеав шеќер се карактеризира со одлична арома и вкус кој потекнува ..
38 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Turbinado нерафиниран кафеав шеќер од шеќерна трска (900гр.)
Turbinado нерафинираниот кафеав шеќер се карактеризира со одлична арома и вкус кој потекнува од п..
76 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Темен Мусковадо нерафиниран темно кафеав  шеќер (500гр.)
Kафеавиот шеќер Dark Muscovado на Виталиа потекнува од Јужна Африка, од островот Маурициус каде т..
101 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Светол Мусковадо нерафиниран светло кафеав  шеќер (500гр.)
Kафеавиот шеќер Light Muscovado на Виталиа потекнува од Јужна Африка, од островот Маурициус каде ..
101 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Демерара Нерафиниран светло кафeав шеќер во кристали (500гр.)
Кафеавиот шеќер Demerara sugar crystal на Виталиа потекнува од Јужна Африка, од островот Маурициу..
57 ден.
без ДДВ: 48 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS