Природни пијалоци

Природни пијалоци

Природни пијалоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Смути TO GO - Антиоксидант(150гр.)
- Вегански производ - Без додаден шеќер - Без глутен - Суперхрана - Природни состој..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Смути TO GO - Протеин Чоко (150гр.)
- Вегански производ - Без додаден шеќер - Без глутен - Суперхрана - Природни состој..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Смути TO GO - Детокс (150гр.)
- Вегански производ - Без додаден шеќер - Без глутен - Суперхрана - Природни состој..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Смути TO GO - Имуно Микс (150гр.)
- Вегански производ - Без додаден шеќер - Без глутен - Суперхрана - Природни состој..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Смути TO GO - Слим Микс (150гр.)
- Вегански производ - Без додаден шеќер - Без глутен - Суперхрана - Природни состој..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Чај од Аронија со 50% органска аронија (100гр.)
Чајот од Аронија со 50% органска аронија е единствен чај од аронија на пазарот со 50% органска ар..
74 ден.
без ДДВ: 70 ден.
Чај од брусница со 60% брусница (100гр.)
Виталиа чајот од брусница содржи 60% брусница и претставува природна мешавина од брусница, цвет о..
71 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Тахебо чај (50гр.)
Чајот ТАХЕБО е еден од прекрасните дарови на природата кој потекнува од Јужна Америка и се добива..
96 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Slim & fit (50гр.)
Најдобар партнер во секој диета е Слим & Фит чајот, кој претставува одлина комбинација на растит..
81 ден.
без ДДВ: 77 ден.
Имуновит чај (50гр.)
Бидете спремни за битката со грипот и настинката. Обратете се на традиционалната медицина и крали..
81 ден.
без ДДВ: 77 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS